O NAS

OSW „GALICYA” to idealne miejsce do rodzinnego wypoczynku, krótkich weekendowych pobytów, a także spotkań biznesowych i wyjazdów służbowych. Jest to niedawno zmodernizowany obiekt hotelowo-konferencyjny spełniający standardy, przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Goście Ośrodka mają do dyspozycji bilard, mini siłownię ,stół do tenisa , kawiarnie, bezpieczny monitorowany parking, oraz duży leśny taras z zapleczem grillowym.
Ośrodek oferuje naszym Gościom noclegi w przytulnych pokojach standard i LUX posiadających łazienkę, TV sat, telefon, internet bezprzewodowy.

REGULAMIN

1

 

Ponadto posiadamy 2 sale konferencyjne: dużą klimatyzowaną, mogącą pomieścić do 200 osób w systemie kinowym, oraz mniejszą na 25 osób. Sale te wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny z profesjonalnym nagłośnieniem i dostępem do bezprzewodowego Internetu. Gwarantujemy również profesjonalną obsługę i pomoc techniczną.

Na terenie OSW „GALICYA” znajduje się kawiarnia , gdzie można zrelaksować się po wyczerpującym dniu, sącząc wyborne trunki i koktajle. Najwyższej klasy zaplecze gastronomiczne w połączeniu z doświadczeniem kadry przy organizacji imprez dla firm gwarantuje najwyższą jakość usług, a co za tym idzie-zadowolenie naszych Gości.
 

RECEPCJA

KAWIARNIA

SALA KONFERENCYJNA

 ZAPLECZE REKREACYJNE

BILARD

SIŁOWNIA

STÓŁ DO TENISA

SALA RESTAURACYJNA